Inprimatu

Aurtengo kolegioko ekintzen zerrenda hor duzue :

 

IRAILA :

Irailaren 2a : 6. sartzea

Irailaren 3a : 5., 4., 3. sartzea

Irailaren 16a : Bio ateraldia 6A - 6E

Irailaren 17a : Bio ateraldia 6B - 6D + Burasoen sartze bilkura

Irailaren 19a : Planinga - ARSA prebentzio saioa (3A)

Irailaren 23a : Adoenia 6.endako

Irailaren 24a : Adoenia 6.endako

Irailaren 26a : Adoenia 6.endako + 4B antzerkia + Planinga - ARSA prebentzio saioa (3B)

 

URRIA :

Urriaren 3a : Planinga - ARSA prebentzio saioa (3D) + 4A Zaldi urdina antzerkia

Urriaren 4a : Urruñako gazte gunearen aurkezpen bilkura

Urriaren 7tik 9ra : Orio ateraldia 6.endako

Urriaren 15a : Solasgunea

Urriaren 18a : Nahiera eguna #1 eta Mega kantu piknika

Urriaren 19a : Pedagogi eguna

Urriaren 20a : Integrazio Batzordearen ganer hustean euskarazko liburuen salmenta (4.ak)

 

Urriaren 18tik Azaroaren 4a arte : OPORRAK

 

AZAROA :

Azaroaren 19a : Bernat Etxepare lizeoko bisita (3.endako)

Azaroaren 15a : 4A Laughton emanaldia Senpereko Larreko gelan

Azaroaren 24a : Kolegioaren aldeko kantaldia Urruñan : Eñaut Elorrieta

Azaroaren 26a : Etorkinen mintzaldia + Antzerki tailerra + marrazki lehiaketaren bilkura

Azaroaren 29a : Noten gelditzea

 

 

ABENDUA :

Abenduaren 2a : Emanik elkartearen mintzaldia + 5.eko kontseilua

Abenduaren 3a : Nahiera eguna #2 + 6.eko kontseilua

Abenduaren 3tik 5era : Durango - Bilbo ateraldia (3.)

Abenduaren 7a : Lanbide foroa

Abenduaren 9a : 4.eko kontseilua + Zaldi urdina antzerki tailerra + Parekidetasuna abokatuekin (5.)

Abenduaren 9tik 13ra : Emanik elkartearen aldeko gosari salmenta goizero

Abenduaren 10a : 3.eko kontseilua + Solasgunea + Parekidetasuna abokatuekin (3.)

Abenduaren 12a : Zaldi Urdina antzerkia 4ABD + 3B

Abenduaren 13a : Zaldi Urdina antzerkia 3AD + Parekidetasuna abokatuekin (4.)

Abenduaren 16a : Etorkinen aldeko bilketaren eskaintza + Emanik elkarteari txekearen eskaintza

Abenduaren 19a : Eguberriko marrazki lehiaketako sari banaketa

Abenduaren 20an : Olentzero arratsaldea : ipuin kondaketak + Patxi Perez ta konpania

 

Abenduaren 20tik urtarrilaren 6a arte : OPORRAK

 

URTARRILA : 

Urtarrilaren 6a : Pedagogi eguna

Urtarrilaren 7a : Kolegio guztia zinemara : "La Tortue Rouge" eta "Bienvenue à Gattaca"

Urtarrilaren 7tik 17ra : Bixintxoetako fandango lehiaketaren entsaioak

Urtarrilaren 8a : Miarritzeko lehen mailako ikasleen bisita

Urtarrilaren 9a : Azkaineko lehen mailako ikasleen bisita

Urtarrilaren 10a : Donibane Lohizuneko lehen mailetako ikasleen bisita

Urtarrilaren 13a : Zaldi urdina antzerki tailerra + Itsas Lizeoko bisita (4. + 3.) + Urruñako lehen mailako ikasleen bisita

Urtarrilaren 14a : Solasgunea + "Hêtres et phasmes" Dantza emanaldia (4D) + Sara eta Senpereko lehen mailetako ikasleen bisita

Urtarrilaren 16a : Hendaiako lehen mailako ikasleen bisita

Urtarrilaren 19a : Fandango lehiaketa Ziburuko Bixintxoetan 17:30tan

Urtarrilaren 21a : "La république des abeilles" emanaldia (6.ak) + 4D dantza tailerra

Urtarrilaren 22a : Zaldi urdina tailerra

Urtarrilaren 23a : 4D dantza tailerra

Urtarrilaren 28a : dantza tailerra (4D)

 

OTSAILA :

Otsailaren 4a : Otobus prebentzioa (6.ak) + dantza tailerra (4D)

Otsailaren 6a : Dantza tailerra (4D) + antzerki tailerra (4A, 3B, 3D)

Otsailaren 11a : Dantza tailerra (4D)

Otsailaren 13a : Dantza tailerra (4D)

Otsailaren 14a : Brebeta xuria (3.)

Otsailaren 17a : Brebeta xuria (3.) + antzerki tailerra (4., 3.)

Otsailaren 18a : Antzerki tailerra (4A) + dantza tailerra (4D)

Otsailaren 18tik 21era : Ikastaroa (3.)

Otsailaren 21a : Nahiera eguna # 3 + Ihauteri arratsaldea

 

Otsailaren 22tik martxoaren 9ra : OPORRAK

 

MARTXOA :

Martxoaren 9a : 4.eko kontseilua

Martxoaren 10a : Ikastaroaren ahozkoa (3.) + antzerki tailerra (Olagarroa) + 3.eko kontseilua

Martxoaren 13a : Antzerki tailerra (4A)

Martxoaren 16a : 5.eko kontseilua

Martxoaren 17a : 6.eko kontseilua

Martxoaren 24a : Tutoregotza burasoekin